Esa Varex, her araçlarda standart olarak gelen egzoz sistemi yerine özel olarak çalışmakta olan bir sistem olarak karşımıza çıkıyor.

Esa Varex, özellik olarak normal araçlarda egzoz borusu sabit dururken bu sistemde açılıp kapanması mümkün hale geliyor. Sokaklarda duymaya alışık olduğumuz yüksek sesle ki egzoz sesi işte bu egzoz sistemi yüzünden ortaya çıkıyor. Bildiğiniz gibi çok fazla ses çıkaran egzoz sistemlerini arabalarda kullanmak yasalara aykırı olduğu için herhangi bir polis kontrol de ciddi anlamda problemler meydana gelebilir. Bunun önüne geçmek için üretilmiş olan Esa Varex, araç yazılımı ile benzer olarak şoför tarafından kontrol edilebiliyor.

Kumandalı sistemi sayesinde istediğiniz zaman egzoz sistemini aktif hale getirebiliyor ve daha sonra kullanmak istemediğiniz veya ara sokaklara girdiğiniz zaman tekrar kapatarak normal egzoz sesine geri dönüyorsunuz.

ESA VAREX MUAYENEDEN GEÇERMİ?

Esa Varex Egzoz Sistemi sök-tak şeklinde kolay montajlanabilir olarak üretilmektedir.

Bu sistem sayesinde muayene öncesi çok kısa sürede egzozu orjinal haline çevirip muayene sonrası tekrar ESA VAREX egzozunuzu takabilirsiniz. Böylece muayeneden geçmeyen egzozlarda olan maliyet ve zamandan kazanmış olursunuz.

Kumandalı, Performans ve Varex Egzoz Fiyatları ve Satın Almak İçin Tıklayınız.
Prev 1 of 66 Next
Prev 1 of 66 Next